HAKKINDA

Auvintage; yılların eskitemediği parçalar…

Auvintage, Ahu Yağtu tarafından Temmuz 2012’de kurulmuştur.

Auvintage, ikinci el, vintage ve yaratıcı tasarımları, sokak modası ve dünya trendlerinden eşsiz parçaları sunan, moda ve stil önerileri, röportajlar ve son trendleri bulabileceğiniz aynı zamanda da sizi zaman tünelinde gezintiye çıkararak, yaşamın her anını bulabileceğiniz bir online alışveriş sitesidir.

Üstelik Auvintage.com’da ‘’vintage’’ parçaların yanı sıra günümüz modasını yansıtan en seçkin giysileri ve aksesuarları da bulabilirsiniz. 

Dilerseniz “Satmak İstiyorum!” seçeneğiyle de eskitemediklerinizi meraklılarına ulaştırabilirsiniz.

Auvintage; Satmak İstiyorum!
Ait oldukları dönemin çizgisini yansıttığını düşündüğünüz değerli parçaları auvintage.com üzerindeki “Satmak İstiyorum!” seçeneği ile meraklılarına ulaştırabilirsiniz.

Dileyen, eskitemediklerini satışa çıkartarak sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunabiliyor!

Fırsat Sandığı bölümünde dünyanın en seçkin markalarının vintage ve 2.el ürünlerine %60’a varan indirimlerle ulaşabilirsiniz.

Auvintage; Sosyal Ağlar
Yenilikler, moda dünyasından son haberler, stil önerileri, vintage kullanım önerileri, röportajlar, sokak modası ve dünya trendlerine dair anlık paylaşımlarımızı takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları;

Bloghttps://www.auvintage.com/blog/
Instagram: https://instagram.com/auvintage/
Twitterhttp://twitter.com/AuVintage
Facebookhttp://facebook.com/AuVintage
Pinteresthttp://pinterest.com/AuVintage
Youtube: http://youtube.com/AhuYagtu

Yıllara meydan okuyan parçaları bulabileceğiniz Auvintage; zaman tünelinde yapacağınız yolculukla bir ömür boyu tutkuyla bağlanacağınız ürünlerle tanışmanızı sağlıyor.